OSNOVNO ZNANJE ZA VEROUK

1. razred:

Pokrižanje, Sveti angel in Oče naš.

2. razred:

Pokrižanje, Sveti angel, Oče naš, Zdrava Marija in Tebe ljubim.

3. razred:

Pokrižanje, Sveti angel, Oče naš, Zdrava Marija, Tebe ljubim, Slava Očetu, O Jezus blagoslovi me, O Gospa moja, Kesanje, Obred spovedi in Deset Božjih zapovedi.

4. razred:

5. razred:

Pokrižanje, Sveti angel, Oče naš, Zdrava Marija, Tebe ljubim, Slava Očetu, O Jezus blagoslovi me, O Gospa moja, Kesanje, Obred spovedi, Deset Božjih zapovedi in Sedem zakramentov.

6. razred:

Pokrižanje, Sveti angel, Oče naš, Zdrava Marija, Tebe ljubim, Slava Očetu, O Jezus blagoslovi me, O Gospa moja, Kesanje, Obred spovedi, Deset Božjih zapovedi, Sedem zakramentov in Sedem glavnih grehov.

7. razred:

Pokrižanje, Sveti angel, Oče naš, Zdrava Marija, Tebe ljubim, Slava Očetu, O Jezus blagoslovi me, O Gospa moja, Kesanje, Obred spovedi, Deset Božjih zapovedi, Sedem zakramentov, Sedem glavnih grehov in Šest resnic.

8. razred:

Pokrižanje, Sveti angel, Oče naš, Zdrava Marija, Tebe ljubim, Slava Očetu, O Jezus blagoslovi me, O Gospa moja, Kesanje, Obred spovedi, Deset Božjih zapovedi, Sedem zakramentov, Sedem glavnih grehov, Šest resnic, Cerkvene zapovedi in Rožni venec.

9. razred:

Vse kot v osmem razredu, Sedem darov Svetega Duha, Cerkveno leto, Sveto pismo, Sveta Cerkev, Tri Božje kreposti, Tri poslednje reči, Sveta maša in Obred podelitve sv. birme.