Osnovnošolski verouk

Tudi v letošnjem letu v naši župniji organiziramo veroučna srečana za veroučence vseh razredov.

Letos je za vse omogočen program TRADICIONALNEGA VEROUKA, prav tako pa se lahko odločite za program DRUŽINSKE KATEHEZE.

Veroučenci 1. razreda imajo zaradi varnosti verouk v šolskih prostorih, kar velja za OŠ Franjo Malgaj in OŠ Hruševec. Verouk za vseh pet razredov podružnične OŠ Blagovna poteka v prostorih Krajevne skupnosti Blagovna. Verouk v prostorih šole imajo tudi veroučenci do 5. razreda OŠ Hruševec. Vsi ostali imajo verouk v župnijskih prostorih v »kaplaniji«.

Vpis k verouku je zaključen. Če ste slučajno zamudili vpis, se lahko oglasite v petek, 13. septembra, v času uradnih ur od 8.30 do 10.30 in še uredite vpis.

Usklajen je veroučni urnik, ogledate se ga lahko na povezavi:

Termini DRUŽINSKE KATEHEZE bodo objavljeni kmalu. Program družinske kateheze pričenjamo v oktobru.

Katehistinja in vodja organizacije župnijskega verouka
Sabina Zupan
Katehistinja